Zaproszenie

Szanowni Państwo,


W imieniu Komitetu Naukowego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w jubileuszowym XV Kongresie Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, który odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 1 września 2012 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. Mając na uwadze bardzo duże zainteresowanie ubiegłorocznym Kongresem, a także ze względu na wciąż powiększające się grono lekarzy zainteresowanych tematyką onkologiczną, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie tego spotkania w formie edukacyjnej.


Przygotowujemy wszechstronny program omawiający najbardziej aktualne problemy, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego zastosowania bieżących osiągnięć z dziedziny onkologii, jak również leczenia interdyscyplinarnego. Serdecznie zapraszamy także do uczestnictwa w sesji nawiązującej do najważniejszych wydarzeń od ostatniego Kongresu PTOK.


Mam nadzieję, że ostatnie dni lata spędzone w nadmorskim klimacie będą sprzyjać wymianie myśli i dyskusjom w gronie znajomych i przyjaciół.


Licząc na Państwa aktywny udział, pozostaję z wyrazami szacunku.
 
prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego
Prezes Zarządu PTOK